DARMOWA DOSTAWA OD 150zł  |  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS tel. 32 2 527 527  

WIOSENNE PRZEBUDZENIE SKÓRY 0
WIOSENNE PRZEBUDZENIE SKÓRY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nareszcie dni są coraz dłuższe, temperatura rośnie, przylatują ptaki wędrowne, a przyroda rozkwita. Czujemy w sobie więcej energii, świętujemy pierwsze promienie słońca, ale jednocześnie walczymy ze zmęczeniem. A co z naszą skórą? Oczekuje na program upiększający, który sprawi, że znów będzie promienieć.

czytaj całość »
Weganizm- Moda Dekady 0
Weganizm- Moda Dekady

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedyś byli tzw. „alternatywni“ z birkenstockami na stopach i przewieszonymi przez ramię torbami z juty zamiast plastikowych torebek,którzy poza odżegnaniem się od energii jądrowej propagowali także dietę bezmięsną w celu ochrony zwierząt i byli z tego powodu wyśmiewani. Dziś wszyscy jesteśmy mądrzejsi. Decyzja w sprawie wycofania broni jądrowej została podjęta, a rezygnacja z jedzenia mięsa nie tylko jest akceptowana społecznie, ale nawet uznawana za ideał. Coraz więcej ludzi idzie jeszcze dalej i zostaje weganami.

czytaj całość »
Łap słońce...Z GŁOWĄ 0
Łap słońce...Z GŁOWĄ

Słońce w małych dawkach jest dobre dla ciała i duszy – odczuwa to chyba każdy z nas. Jednak wśród wszystkich pozytywnych efektów, niestety faktem jest, że każde intensywne promieniowanie słoneczne jest obciążeniem dla ludzkiej skóry i może spowodować nieodwracalne szkody! Większość uszkodzeń na skórze, a także w dużym stopniu zewnątrzpochodne starzenie się skóry, ma swój początek w działaniu światła słonecznego.

czytaj całość »
»Detoks – Zdrowie w modzie czy dużo szumu o nic« 1
»Detoks – Zdrowie w modzie czy dużo szumu o nic«

»Detoks – Zdrowie w modzie czy dużo szumu o nic!«

Detoks – nowoczesna przerwa dla ciała i umysłu – Gwen Stefani woli zielone smoothie, Gwyneth Paltrow opracowuje swoje własne programy detoksykacji, a Heidi Klum pije pikantnie doprawioną wodę – gwiazdy Hollywood dają przykład: detoks jest w modzie. Ponadto: zbyt mało snu, za dużo picia, upodobanie do śmieciowego jedzenia i lenistwo zamiast joggingu. Idea detoksu daje wspaniałą możliwość uspokojenia własnego sumienia w ekspresowym tempie. Każdy chciałby pozbyć się toksyn, zregenerować siły, rozpocząć lato na nowo i pięknie.

 

 

czytaj całość »
Co nasze kremy mają wspólnego z flemingami? 7
Co nasze kremy mają wspólnego z flemingami?

Dlaczego flamingi są różowe i jaki ma to związek z naszymi kremami? :)

Różowe upierzenie flamingów nie jest wcale darem od natury. Flaming różowy jest tak naprawdę biały, a jego specyficzne upierzenie jest wynikiem pożywienia bogatego w czerwony barwnik - astaksantynę.

czytaj całość »
Kobieta inspirująca 2
Kobieta inspirująca

Kobieta Inspirująca
Dzień Kobiet to doskonała okazja by przedstawić Wam nieco bliżej postać wspaniałej i inspirującej kobiety Sonii Belter-Helal. Niektórzy z Was mieli okazję poznać ją osobiście na organizowanych wyjazdach szkoleniowych do głównej siedziby firmy Dr.Belter, czy też na 25- leciu Dr.Belter Polska. Dla większości z Was to właścicielka firmy, co jest oczywiście prawdą, ale nie na tym kończy się jej rola. Sonia Belter-Helal jak o sobie żartobliwie mówi „niemiecko-egipska hybryda” , pracująca mama, feministka, działaczka społeczna, a także żona Floriana oraz synowa Dr Clemensa Beltera- założyciela marki. Kobieta, która ma piękne oblicze nie tylko z zewnąt

czytaj całość »
PAPAJA cudowny owoc z Amazonii 0
PAPAJA cudowny owoc z Amazonii

Pożegnaj się z bladą skórą i nierównomierną cerą!
Jak? Dzięki naturalnym właściwościom papai...

Papaja, zwana także melonowcem, występuje naturalnie na obszarze sięgającym od południowego Meksyku do Kostaryki. Jej podłużny owalny owoc o przekroju o długości od 15 do 45cm osiąga wagę od 3 do 6kg. W Europie do sprzedaży trafia niemal wyłącznie papaja hawajska lub brazylijska, której owoce ważą zaledwie 0,5kg

czytaj całość »
NIE dla oleju palmowego 0
NIE dla oleju palmowego

Nie dla oleju palmowego

Olej palmowy to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najtańszych tłuszczów roślinnych stosowanych  na ogromną skalę w produkcji żywności, a także i kosmetyków. Uprawa palm oleistych jest niezwykle opłacalna.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl